Jeronimo Martins Polska S.A.

Zatrudni osoby na stanowisku:
Magazynier kompletacji – 10 osób

Opis stanowiska:
Kompletacja towarów, obsługa wózków widłowych (uprawnienia na wózki widłowe nie są wymagane – pracodawca zapewnia szkolenie na miejscu).

Wymagania:
Wykształcenie zasadnicze zawodowe
1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku

Pracodawca zapewnia:
Umowę o pracę
Dojazd i powrót transportem zorganizowanym. Miejsce pracy: ul. Kartuska 491, Gdańsk
Szkolenia na wózki widłowe.
System pracy II zmianowy: godz. 11.45 – 20.00/ 20.30 – 04.45 Dojazd do pracy ok 40-45 minut
Wynagrodzenie od 3400 zł brutto do 4950 zł brutto uzależnione od premii. Premia przyznawana za obecność w pracy oraz za efekty pracy.

Zapisy na spotkanie prowadzone są w PUP w Elblągu, ul. Saperów 24, pok. 107, I piętro, telefonicznie 55 237 67 54
Spotkanie odbędzie się 13.12.2018 r. o godz. 10.00
Elbląg ul. Bema 54 sala Z5

Na spotkanie z pracodawcą należy przynieść CV

Zapraszamy